כל הזכויות באתר זה שייכות לקאר לופט 2017 

Design by SITIX

אודות Cars Loft

החברה מסייעת באיתור רכב החלומות שלך, תשנע אותו לארץ, תטפל בכל נושא עמילות המכס והרישוי, ותוביל את הרכב עד הבית.


שירות חדש בישראל - " Cars Loft " - סוכנות הרכב הראשונה בישראל למכוניות אספנות
ומכוניות ייחודיות.
החברה מסייעת באיתור הרכב הנחשק בעיניך, משנעת אותו לארץ (באוניה או מטוס) ומטפלת בכל נושא עמילות המכס והרישוי, ובהובלת הרכב עד לפתח ביתך.


את החברה הקימו אילן טוביהו ומיכה לפידות, שניהם אספני מכוניות ייחודיות שהגשימו לעצמם את החלום והחליטו להעניק מענה מקצועי לחובבי רכבי האספנות, להנגיש אותם אל מבחר דגמים ולממש גם להם את החלום.


אילן טוביהו: "כמה פעמים ראית רכב או אופנוע על הכביש, בסרט, בטלוויזיה, באינטרנט או באינסטגרם ואמרת מדהים! איך משיגים רכב כזה? "Cars Loft" הוקמה בדיוק מהסיבה הזו. אנו פונים לקהל ייחודי זה ומציעים לכל לקוח חשיבה משותפת על סוג הרכב המתאים לו ביותר ושיתאים לתקציב שלו".

מיכה לפידות: "Cars Loft הופכת את החלום שלך למציאות בנושא הרכבים והאופנועים, אתה רק צריך להחליט מה החלום; איזה רכב או אופנוע מעניינים אותך, ואנחנו נביא אותו אליך, עד הבית, ובמחיר אטרקטיבי ביותר".

לקוחות החברה ישתייכו אוטומטית למועדון החברים של Cars Loft. במסגרת החברות במועדון, החברה תדאג להעביר את הרכב טסט שנתי, לקחת אותו לטיפולים ולטפל בכל בעיה שתתעורר 24 שעות ביממה.

Cars Loft עובדת עם הדילרים המובילים בארצות הברית ואירופה. לרשות החברה מצאי/אינוונטר המכיל מאות דגמי מכוניות ואופנועים לאספנות.

מכוניות אספנות ומכוניות ייחודיות

אתרי שיפוץ ושידרוג מכוניות אספנות
אתרי רכבי אספנות מידע ומכירה